Кабінет Міністрів 2 грудня погодив звільнення Юрія Гусєва з посади голови Херсонської облдержадміністрації. Раніше у ЗМІ з’явилася інформація, що чиновник став керівником Укроборонпрому.

Проєкт указу президента про звільнення Гусєва схвалили на засіданні уряду. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Василь Мокан.

Мокан зауважив, що звільнення чиновника погодили через його перехід на іншу роботу.

На засіданні Кабмін прийняв ряд кадрових рішень. Погодити звільнення Гусєва Юрія Веніаміновича з посади голови Херсонської обласної державної адміністрації (у зв’язку з переходом на іншу роботу), – написав політик.

Напередодні журналістка Соня Кошкіна повідомила, що Гусєва призначили очільником Укроборонпрому. За її словами, рішення прийняли вже остаточно, однак наразі ще готують документи. Посаду голови Херсонської ОДА нібито тимчасово очолить один із заступників Гусєва.

Окрім цього Кабмін прийняв ще декілька кадрових рішень.

Зокрема, було призначено Прохорова Сергія Валерійовича – першим заступником голови Державної інспекції містобудування України (шляхом укладення з ним контракту про проходження державної служби на період дії карантину).

Водночас Кабінет міністрів ухвалив проект розпорядження про тимчасове покладення виконання обовязків Голови Державної інспекції містобудування України на Прохорова Сергія Валерійовича.

Також проектом розпорядження Кабінету міністрів України було звільнено Овчаренко Ірину Іванівну – з посади першого заступника голови Національного агентства України з питань державної служби (за угодою сторін).