Дружина Медведчука Оксана Марченко, яка останнім часом експлуатує образ фанатичної православної парафіянки, випустила фільм “Паломница”, в якому показує якісь жахливі речі, пише в своєму телеграм-каналі журналіст Денис Казанський.

У першій частині вона цілувала людський череп і захоплювалася його запахом, але, як виявилося, це була тільки розминка. Тому що в другій частині фільму Марченко показала інтерв’ю з владикою Павлом (aka “Паша Мерседес”), який розповів абсолютно дику історію.

За його словами, одного разу до нього на сповідь приходив найкровавіший маніяк в історії незалежної України – Анатолій Онопрієнко. Він зізнався, що вбиває людей, але Павло не став заявляти в міліцію. І Онопрієнко відправився спокійно вбивати далі.

За словами Павла, він передрік Онопрієнко, що його зловлять, якщо він не перестане вбивати. Як відомо, своє останнє вбивство маніяк скоїв у березні 1996. Тоді він убив цілу сім’ю з маленькою дитиною. І незабаром після цього був спійманий. Виходить, якби Павло здав Онопрієнко міліції, ці люди були б живі …

Нагадаємо, зовсім нещодавно журналісти оприлюднили, як виглядає вілла лідера «ОПЗЖ» Віктора Медведчука і його дружини Оксани Марченко, яка побудована в Криму до окупації півострова Росією. Відповідне розслідування опублікувало видання «Крим.Реаліі»

Вілла Медведчука та Марченко знаходиться між Сімеїзом і Алупкою, на місці колишнього туберкульозного санаторію і прилеглого до нього пляжу. У 2012 році кримську віллу Медведчука відвідував його кум, президент Росії Володимир Путін.

На картах особняк підписаний як Vіlla Medvedchuk, хоча з генерального плану Ялти аналогічну назву вже прибрали. На 56 сотках землі знаходяться кілька будівель площею 371 кв. м (житловий будинок) і 749 кв. м (господарські будівлі), вертолітний майданчик і великий парк.

Також є басейн, водні гірки та обгороджений приватний пляж. Станом на березень 2021 року на віллі ведуться ремонтні роботи.