Щоб не відірватися від рідного ґрунту дивлюся рос.гос.ток.шоу. Вони все оплакують безвинно упеченного під домашній арешт Віктора Медведчука. Вони за нього заступаються всім пропагандистським фронтом, пише на своїй сторінці у Facebook hедактор і ведуча “Радіо Свобода” Олена Риковцева, передаємо в оригіналі.

Попутно обрушившись на Захід за те, що той уже своїм фронтом, всіма ЄСПЛ, Радами Європи і грудьми інших європейських структур не встає за Медведчука В. В. А прикольне було б видовище: Кисельов, Скабеева і Соловйов очолюють колону європейських парламентаріїв на демонстрації на захист Медведчука.

Тобто вони так завзято його захищають на рос.гос.каналах, що в Україні у кожного навіть самого тупого прихильника Медведчука В.В. , який до цих пір сприймав його як державного і прогосударсівенного, має зародитися сумнів в тому, що це український політик, а не російський, чи не путінський, що не кремлівський.

У самій-то Росії його знати не знають, всі ці шоу вже взагалі не зрозумій на яку аудиторію, я реально не розумію, перед ким вони ставлять цю «захисну галочку», яка в першу чергу дискредитує самого Медведчука, хоча здавалося б далі нікуди. Ну і по ходу, не повірите, вони встали горою за улюбленого українського гостя своїх ефірів на прізвище Кива.

В Україні як з’ясовується цьому Киві лагодять якісь перешкоди з дисертацією. Я, якщо чесно, спостерігаючи за Кивою в ефірі рос.гос.каналів ніколи не подумала б, що він є ще й письменником дисертацій. Він вербально і візуально така ходяча анти-дисертація. Але ось написав – і йому перешкоджають. Який жах. На російських каналах голосять: руки геть від дисертації Киви. Чого-чого, а цього у них не відняти, битися за своїх усіма фібрами своїх методичок. Навіщо їм тут ще європейці? Тільки плутатися під їх ударними робочими ногами.

Нагадаємо, 11 травня генеральний прокурор Ірина Венедіктова підписала підозру в держзраді та замаху на розграбування національних ресурсів в українському Криму Медведчуку та нардепу ОПЗЖ Тарасу Козаку. Також СБУ повідомила про обшуки в офісі ОПЗЖ та двох будинках Медведчука. За даними ЗМІ силовикам всіляко перешкоджала охорона Медведчука.

Правоохоронці підозрюють, що Медведчук вступив у змову з РФ для видобутку нафти і газу в Чорному морі. Також у 2020 році Медведчук через Козака передав Росії інформацію про розташування прихованого підрозділу ЗСУ. А вже 14 травня на Медведчука вдягнули електронний пристрій стеження.