Прес-секретар Зеленського Юлія Мендель написала заяву на звільнення. В Офісі президента вже починають шукати їй заміну.

Про це повідомляють джерела “Країни” в Офісі президента.

Джерело при цьому уточнив, що пише вона його вже втретє (два минулих рази його не підписали).

За його словами, у Мендель багато претензій щодо умов роботи, “та й характер у неї, м’яко кажучи, не простий”. У свою чергу, її роботу в цілому негативно оцінює глава Офісу президента Андрій Єрмак, який просуває лінію, що прес-секретаря потрібно міняти.

Правда, при цьому, до Мендель добре ставиться особисто президент Зеленський, що і утримувало її в минулі рази від звільнення.

“Але в цей раз начебто вона вже насправді налаштована йти, та й в Офісі не особливо хочуть її утримувати. Більш того, вже починають шукати заміну. ​​Але останнє слово, в будь-якому випадку, буде за Зеленським”, – сказало джерело.

«Українська правда» підтверджує інформацію про звільнення прес-секретаря президента Зеленського:

«Юлія Мендель більше не буде спікером президента, їй зараз шукають заміну. Також можливо, що Мендель залишиться в прес-службі, але на іншій позиції».

Тепер Володимир Зеленський повинен прийняти фінальне рішення. Сама Юлія Мендель поки трубку не бере.

“З приводу можливого майбутнього прес-секретаря президента Зеленського – мозок пронизав дикий здогад. Ну не звільнений же вчора з «Укроборонпрому »Мустафа Найєм, правда? Ну не він же?”, – жартує з цього приводу “Клименко-Тайм”.

Михайло Подоляк підтвердив, що Юлія Мендель звільняється з посади прес-секретаря Володимира Зеленського.

«Тимчасово, поки завершуються процеси реорганізації комунікаційної роботи ОП», – заявив радник глави ОП виданню “Бабель”.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський призначив своїм прес-секретарем Юлію Мендель в червні 2019 року. Цю посаду вона зайняла за результатами конкурсу, який пройшли майже 4 тисячі конкурсантів, з ними працювала окрема HR-команда.

Ким була Юлія Мендель до роботи в ОП

Нині Юлії Мендель 34 роки. Вона народилася в місті Генічеську Херсонської області, навчалася журналістиці в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Має науковий ступінь кандидата філологічних наук. У різний час працювала на телеканалах – ICTV, “Еспрессо-ТВ”, “Інтер”, “112 Україна”. Кілька років журналістка співпрацює з The New York Times.

Писала для українського Forbes і американського Politico, також працювала з VICE News, CNBC, New Eastern Europe, World Affairs Journal, Spiegel Online. У 2015 році за програмою Міжнародного інституту преси вона і ще дев’ять журналістів з різних країн побували в редакціях головних американських медіа: The Wall Street Journal, The New York Times, CNN. Мендель зізнавалася, що переломним моментом в її кар’єрі в 2016 році стала поїздка на тренінг для журналістів в Єльський університет, США. Там вона отримала важливі зв’язки і зрозуміла, як працювати з міжнародними ньюзрум.

Стала першою українською журналісткою, яка виграла програму Світового інституту преси (World Press Institute). Була консультантом з комунікацій у Світовому банку. Стажувалася за кордоном в рамках програми Солідарності імені Леха Валенси, закінчила Варшавську євроатлантичну академію (WEASA).

У 2016 році Мендель стала героїнею новин про сексуальні домагання. На своїй сторінці в Facebook вона написала про непристойні словах на її адресу від незнайомого чоловіка, чим спровокувала бурхливу дискусію в мережі.

У 2018 році Мендель спільно з російським кореспондентом NY Times Ендрю Хиггинсом відзначилася “вкиданням” про корупцію у військовій сфері (навколо АТО) в Україні.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.