З самого ранку 17 листопада під стінами Верховної Ради неспокійно. Сьогодні, тут о 09:00 розпочалася акція протесту підприємців та руху SaveФОП.

Про це повідомляє з місця подій кореспондент “Страни”.

Учасники акції почали перекривати проходи до будівлі Ради. Вони хочуть зупиняти кожного народного депутата і пропускати його тільки в тому випадку, якщо той пообіцяє підтримати їх законопроекти.

Поліція в свою чергу зробила коридор для проходу, що викликало невелику бійку між протестуючими і поліцією. Чути крики і нецензурні вирази. Ситуація загострюється.

Учасники акції вимагають не вводити карантинні обмеження для малого і мікробізнесу, а також прийняти законопроекти №3853-1 (2), 3993, спрямовані на захист спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

Також протестувальники перекрили рух по вулиці Грушевського. Поліція робить “коробочки”, таким чином розділяючи натовп людей між собою. Є невеликі сутички, але поки без масових бійок і затримань.

Нагадаємо, сьогодні, 17 листопада, відбудеться єдине на цьому тижні засідання Верховної Ради. Решту днів парламент працювати не буде через спалах коронавірусу серед депутатів.