Спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков поки не планує робити щеплення від COVID-19 індійським препаратом CoviShield (AstraZeneca).

Голова ВР в інтерв’ю “РБК-Україна” нагадав, що перехворів коронавірусом. Крім того, популяризацію вакцинації публічними людьми він назвав лише “однією стороною медалі”.

На питання журналіста, чи буде він робити щеплення тією вакциною, яка доставлена ​​в Україну, парламентарій відповів, що йому “поки не треба”.

“Давайте поживемо і побачимо. З одного боку, я перехворів. Наскільки знаю позицію медиків, якщо ти перехворів, то цього робити, поки є антитіла, не варто”, – сказав Разумков.

Він додав, що щодо вакцинації людей, які перенесли інфекцію, є різні думки, але він “поки дотримується такої”.

“Другий момент, це те, про що я говорив. Колотися вакциною люди, які можуть собі це дозволити, я маю на увазі чиновники, напевно, будуть за свої, а не за народні [гроші]”, – додав спікер Верховної Ради.

Журналіст на це висловив особисту думку про те, що чиновники можуть першими вакцинуватися, щоб подати приклад.

“Для популяризації – це одна сторона медалі”, – відповів Разумков.

Відзначимо, що останнім часом Дмитро Разумков веде якусь свою незрозумілу політичну гру.

Так наприклад спікер був відсутній під час засідання РНБО 11 березня по причині відрядження в Хмельницьку область.

Причина відсутності на такому важливому засіданні виглядає непереконливо, що відзначила в своєму телеграмі журналістка Світлана Крюкова:

“Якщо подивитися на програму сьогоднішнього візиту спікера Разумкова в Хмельницьку область – то там все суцільно невідкладні справи, які ну ніяк не можна було відкласти навіть на день – екскурсія на Хмельницьку АЕС, вручення нагород Ради викладачам Академії прикордонної служби, круглий стіл з місцевим бізнесом, спілкування з місцевими студентськими активістами. Хіба що похапцем забули втиснути в “важливий візит” відвідування свиноферми і ковбасного цеху …

Щось мені підказує, що дні відряджень Разумкова стануть підозріло збігатися з датами засідань РНБО. З усієї “зеленої команди” він, схоже, перший зрозумів, що в один прекрасний день посиденьки під назвою РНБО-шоу з прийняттям свідомо неправомірних рішень можуть стати підставою для вручення підозри про узурпацію влади в складі організованого угруповання “.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.