Вдень у вівторок, 15 грудня, під час акції протесту ФОПів в центрі Києва між мітингувальниками і правоохоронцями почалися сутички.

Про це повідомляє кореспондент “Страни”.

Підприємці, які вимагають від влади не забороняти їм роботу під час січневого локдауну і не вводити обов’язкові касові апарати, від Офісу президента дійшли до Майдану Незалежності. Там вони зупинилися, лідер організації “SaveФОП” анонсував установку наметового містечка.

“Я закликаю всіх до рішучих дій”, – заявив він.

Поруч стояла машина з наметами, мітингувальники почали вивантажувати їх, але їм спробували перешкодити поліцейські. Вони стали відбирати намети і заблокували доступ до автомобіля. Учасники протесту підійшли до машини, щоб розблокувати її, почалася бійка. Правоохоронців виявилося менше, ніж протестувальників, тому вивантаження наметів для установки містечка продовжилося.

Втім, пізніше поліції вдалося відібрати намети у протестувальників. Зараз до центру столиці стягують силовиків.

“На Майдані тривають бої. Поліція розпилює газ.

Під час відступу правоохоронців на кілька секунд виникла запекла бійка з протестуючими. Далі з боку поліцейських розпорошили газ прямо перед нашим журналістом “, – коментує те, що відбувається тг-канал PavlovskyNews.

Раніше повідомлялося, що протестуючі вирушили з-під Ради до Офісу президента, потім через вулицю Інститутська спустилися по Круглоуніверситетській до Майдану Незалежності. До Ради ФОПи піднімуться вулицею Грушевського.

Біля Офісу президента ФОПи запалили димові шашки.

Стало відомо, що ФОПівці проведуть невеликий мітинг на Майдані Незалежності, про встановлення наметів, що раніше анонсував лідер протесту Доротич, поки мовчать. На Майдані біля стели вже побудували кордони силовиків.

“Правоохоронці відступають і оточують Майдан по периметру.

Протестуючі, які брали участь в бійці, вже не проявляють агресію і пропонують силовикам не влаштовувати зіткнення, – додає PavlovskyNews.