Просто зараз! У Росії відбувається немислиме – люди вийшли на вулиці. ОМОН озвірів – сутички і затримання

У Росії почалися мітинги на підтримку арештованого опозиціонера Олексія Навального.

Перші акції протесту пройшли на Далекому Сході РФ – Хабаровську, Владивостоку і Петропавловську-Камчатському, де на вулиці вийшли тисячі людей. У Якутську люди зібралися незважаючи на 50-градусний мороз.

Традиційно, силовики ОМОНу застосовують силу, щоб розігнати мирних протестувальників. Найскладніша ситуація у Владивостоці: там уже почалися досить жорсткі затримання.

У суботу, 23 січня, у Владивостоці (Росія) на мітингу на підтримку заарештованого опозиційного політика Олексія Навального пролунали постріли.

Відео з розгоном силовиками протестуючих опублікували в мережі. На записі показано, як під час бійки ОМОНу з людьми пролунав постріл і мітингувальники стали розбігатися.

Також омонівці грубо затримували учасників протестної акції, застосовуючи кийки. Між протестувальниками і ОМОНом відбулися жорсткі сутички.

Відзначимо, що в колоні люди скандували “Ми йдемо гуляти” і “Він (Путін – Ред.) нам не цар”.

Нагадаємо, Олексія Навального затримали відразу після його повернення в Росію 17 січня. До цього він чотири місяці перебував в Німеччині, де проходив лікування після отруєння.

18 січня прямо в СІЗО правоохоронці провели засідання суду. Навального заарештували на 30 діб, а він в свою чергу закликав людей виходити на вуличні мітинги.