Нардеп від проросійської партії ОПЗЖ Нестор Шуфрич заявив, що він і його колеги обов’язково дадуть юридичну оцінку заяві “слуги народу” Микити Потураєва про розстріл фракції “статки, якої можна порівняти з бюджетом України”.

Про це Шуфрич сказав під час засідання Верховної Ради.

“У тюрмі сидітиме”, – озвучив своє бачення вироку суддів нардеп ОПЗЖ Вадим Рабінович.

На його думку, “слуга народу” нібито фактично закликав до масових вбивств, за що передбачено тюремний термін.

«Зараз вивчаються обставини щодо заклику на вбивство і фракція ОПЗЖ звернеться до генерального прокурора України з приводу притягнення до кримінальної відповідальності за заклики публічні своїх колег – народних депутатів. Винні мають понести відповідальність», – сказав член ОПЗЖ Нестор Шуфрич.

Зі свого боку “завсідник українського парламенту” Нестор Шуфрич заявив, що нардепи ОПЗЖ оголошують бойкот засіданням гуманітарного комітету Ради, в якому головує Потураєв.

Нагадаємо, сьогодні у Раді сталася масова сутичка нардепів від “Слуги народу” і ОПЗЖ. Усе почалося через слова “слуги” Микити Потураєва про те, що народ має розстрілювати ОПЗЖ.

Із трибуни Верховної Ради голова комітету Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв заявив, що повсталий український народ має розстрілювати одну фракцію. Він вказав рукою на ОПЗЖ.

Конфлікт почався під час розгляду питання про реформу Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Нардеп від “Слуги народу” Микита Потураєв виступав із трибуни, як голова профільного комітету.

У дискусії зайшлося про заблоковані канали Медведчука і санкції. Депутати-сателіти кума Путіна спитали Потураєва, коли вже “закінчиться епоха бідності”. На це він відповів словами, що спричинили бійку.

“Тоді, коли закінчиться епоха брехні. А закінчиться вона тоді, коли повсталий народ витягне цю фракцію (Потураєв показав рукою на ОПЗЖ), сукупний статок якої можна порівняти з бюджетом України і розстріляє”, – сказав Потураєв.

Продовжив він свою думку, сказавши, що знищити цю фракцію, не вдасться через демократію. У залі піднявся галас, нардепи від ОПЗЖ почали обурюватися і побігли до трибуни.

За хвилину до них приєдналися нардепи від “Слуги народу” і почалася тиснява.

Після цього до трибуни підійшли депутати від ОПЗЖ Олег Волошин та Ілля Кива, а спікер зупинив голосування. Далі до трибуни зібралося ще більше депутатів від ОПЗЖ та “Слуги народу” і сталася штовханина.

На кадрах видно, як Ілля Кива спочатку штовхав “слугу народу” Богдана Яременка. Нестор Шуфрич при цьому заспокоював Киву. А зі сторони “слуг народу” біля трибуни були Микола Тищенко, Єгор Чернєв та інші депутати. У підсумку Ілля Кива почав перепалку і штовханину вже з Миколою Тищенком, спробував “заломати” його.

Після перерви у Раді Потураєв вибачився: “Мої слова були сприйняті як образа і навіть заклик до насильницьких дій. Я за це приношу глибоке вибачення. Я переконаний, що у цьому залі жодна людина не заслуговує на будь-які репресії”.

Потураєв запевнив, що був “на емоціях”.

Втім, в ОПЗЖ одними вибаченнями не заспокоїлися. На своїй сторінці у фейсбуці один з нардепів від політсили Вадим Рабінович підвердив, що ОПЗЖ планує написати на Потураєва заяву у поліцію. Він пригрозив “слузі” терміном за заклик до масового вбивства.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.2