Народний депутат від фракції “Слуга народу” Ірина Верещук прокоментувала призначення Юрія Вітренка головою НАК “Нафтогаз України”. Зокрема вона оцінила його професійні якості, передає УНН.

“Я думаю, що він професіонал. Він там працював (у „Нафтогаз України“), він може навести там лад. Скажу більше — він це зробить при правильній політичній волі і при контролі суспільства в особі парламенту. Ми разом наведемо там лад”, — сказала нардеп в ефірі одного з телеканалів.

Верещук вірить, що новий очільник “Нафтогазу” зможе наростити видобуток українського газу.

“Він нам обіцяв це, претендуючи на посаду віцепрем’єра з енергетичних питань. Що ж, не склалося, але тепер він голова „Нафтогазу“ і у нього всі карти на руках. Будь-ласка, доведи, що ми можемо підняти галузь, що ми можемо добувати газ і не бути залежними від РФ і інших постачальників”, — резюмувала вона.

В свою чергу, Юрій Вітренко сьогодні на брифінгу заявив, що  НАК “Нафтогаз України” збільшуватиме видобуток газу після зниження останніми роками. Крім того, компанія планує повернутися до прибутковості, передає РБК-Україна.

Вітренко нагадав, що результати минулого року для НАК “Нафтогаз України” були невтішними – був отриманий значний збиток. Крім того, скорочувався видобуток.

“Завданням уряду, національним завданням для Національної акціонерної компанії є вирішення цих проблем. Це збільшення власного видобутку газу в Україні”, – сказав він і додав, що завдання зі збільшення видобутку поставлені “Укргазвидобуванню”, яка входить до складу НАК.