Народний депутат від фракції “Слуга народу” Ірина Верещук підтримала ініціативу Президента Володимира Зеленського ліквідувати окружний суд столиці.

Про це вона написала у Facebook.

“Звісно, я повністю підтримую Президента Зеленського у його ініціативі ліквідувати ОАСК. Бо все це стало таким одіозним, що перетворилось на сюр: якісь судді, плівки, хабарі, підозри, виклики до НАБУ, ухилення фігурантів від цих викликів. І тут ще брат із СЗР. Це повний сюр, і таке толерувати не можна. Має бути хтось або щось, що покладе край цьому неподобству.

Деякі судді згадують про закон тільки коли отримують підозри та виклики до НАБУ. А решту часу замість правосуддя займаються не просто бізнесом, а політичним бізнесом, при цьому фактично формуючи ОЗУ, які протиставляють себе Державі. Але є межа, коли хтось має твердо сказати: все, досить, закінчуємо з цим. І якщо покінчити з вовчим лігвом можна лише через Закон про ліквідацію ОАСК, значить, хай так і буде”, — наголосила вона.

Нагадаємо, український президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект щодо ліквідації Окружного адмінсуду Києва. Документ позначений як невідкладний.

У Зеленського пояснили, що відповідно до Конституції, суд ліквідовується законом, проект якого вносить до парламенту президент. Перед цим він консультується з Вищою радою правосуддя.

“ОАСК мав достатньо часу, аби одуматися, подивитися у дзеркало та віднайти там прості речі, які так шукають у ньому суспільство й держава, – справедливість, неупередженість і чесність” – додали у ОП. Також там зауважили, що замість цього з’являються чергові скандали з “плівками”, корупція пов’язаних з судом людей та численні сумнівні рішення. Через це довіра до ОАСК підірвана – вважає команда президента.

“Досить сейфів набитих мільйонами готівки, у пов’язаних із керівництвом суду осіб або очікування чергових записів скандальних розмов з кабінетів суддів” – наголосив сам Володимир Зеленський.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.