В.о. міністра енергетики Юрій Вітренко повернувся до виконання обов‘язків після відрядження в Катар.

«Чутки про нарікання з боку уряду, Офісу президента, міжнародних партнерів на роботу Міністерства енергетики під моїм головуванням носять маніпулятивний характер. У нас вистачає зовнішніх загроз, для ефективної боротьби з якими потрібна командна робота органів державної влади, і на посаді виконувача обов’язків міністра енергетики я докладаю зусилля саме для цього. Наразі я продовжую виконувати обов‘язки міністра енергетики і готуюся до поїздки у складі офіційної української делегації в рамках закордонного візиту президента України, який заплановано на найближчі дні», – прокоментував запити медіа Юрій Вітренко.

Раніше “Економічна правда” з посиланням на власні джерела заявила, що виконувач обов’язків міністра енергетики написав заяву про звільнення і нібито вже вивіз особисті речі з міністерства. Про те, що планує звільнятися, Вітренко, як пише видання, почав говорити ще декілька тижнів тому. Передбачалось, що після поїздки Вітренка з президентом Володимиром Зеленським у Катар  ситуація може змінитися.

У Міненергетики зазначили, що Вітренко вже повернувся до виконання обов’язків міністра енергетики після відрядження в Катар. Там Вітренко вів перемовини з високопосадовцями Катару про розвиток енергетики.

Раніше повідомлялося, що в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко подав декларацію про доходи за 2020 рік. За минулий рік він отримав майже 285 мільйонів гривень зарплати в «Нафтогазі» і ще 1,4 млн грн в компанії «Укрнафта».

Також Вітренко подав декларацію про суттєві зміни в майновому стані. У ній він вказав 11,754 мільйонів гривень відсотків банківських вкладів, нарахованих в «Ощадбанку».

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.