Президент Володимир Зеленський не проводить ніяких розмов зі своїм попередником на посаді Петром Порошенком. Також, повертаючись до фрази, яка пролунала на дебатах між ними у 2019 році, то Зеленський запевнив, що вже став вироком свого політичного опонента. Про це він розповів під час пресконференції, яка відбулась сьогодні у Києві.

Президент зазначив, що Порошенко вже не приходить до нього задля розмови. Після цього, зауважив глава держави, “йому стало легше жити і працювати”.

Зеленський додав, що всі в українській політиці хочуть з ним домовлятись. Мовляв, за роки до такого вже звикли.

За його словами, колишній президент зробив багато чого недоброго на посаді президента.

«Це карма», – заявив глава держави, додавши, що сам факт свого президентства вже є вироком для Порошенка.

Також  Володимир Зеленський заявив, що старих політиків – таких як експрем’єри Володимир Гройсман і Арсеній Яценюк чи лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко – у його команді не буде.

“Нові обличчя (нові люди у владі, запит на яких напередодні президентських виборів 2019 року, згідно з опитуваннями, був досить високим – ред.), які були, вони вже постаріли, вони вже з досвідом. Якщо ви маєте на увазі людей з потужним досвідом, таких як Володимир Гройсман, Арсеній Яценюк, Юлія Тимошенко, то таких людей з таким досвідом ви не побачите”.

На прохання прокоментувати, чому у січні 2019 року, коли Зеленський тільки йшов у владу, був запит на нові обличчя у владі, а нині більшість українців хочуть людей з досвідом, президент сказав, що люди вільні відповідати так, як відчувають.

Глава держави наголосив, що наразі в Україні “дуже непоганий уряд”, який “в часи війни, економічної кризи і COVID-19 дуже непогано працює”, і що “немає нічого страшного”, якщо є потреба замінити того, чи іншого міністра, який “не може 100% виконувати свої обіцянки”.