На прес-конференції з новою порцією “плівок Байдена-Порошенко” нардеп Андрій Деркач підтверджує інформацію про те, що на осінь 2020 Порошенко і Турчинов готують хитання в Україні. Правда, він вже відкрито називає це підготовкою перевороту через спецслужби, пишуть журналісти телеграм каналу Клименко тайм.

При цьому Деркач підкреслює, що за підготовку диверсійних дій в Криму відповідає тодішній начальник ГУР МО України Валерій Кондратюк, який пізніше став заступник голови Адміністрації Президента Порошенко. При цьому за словами Деркача – став він на цей пост за дивних обставин – смерті заступника глави Адміністрації президента Андрія Таранова в 2016, яке могло бути спланованим вбивством, а не випадковою аварією на водному мотоциклі.

Ключова інформація – в червні 2020 Кондратюк був призначений головою Служби зовнішньої розвідки і увійшов до складу РНБО.

Деркач стверджує, що Порошенко, користуючись своїми зв’язками з американськими демократами, і зараз розставляє навколо Зеленського своїх людей. Якраз для підготовки перевороту восени 2020.

Окрім того, українці приголомшені самою розмовою Порошенка з Путіним:

На пресс-конференції, злита перша розмова Петра Порошенка з Володимиром Путіним. Проходила 30 квітня 2015. Через два місяці після боїв за Дебальцеве.

Різниця в тоні розмови з офіційними заявами і заявами в ток-шоу Порошенко на камери – вражаюча. “Радий чути”, “тисну руку” і так далі.
Порошенко жартує, відповідає на жарти Путіна.

І як пишуть Клименки – Взагалі раз Порошенко вітав президента Росії Володимира Путіна з 1 травня, Днем солідарності трудящих – він ТОЧНО не міг вітати його з Днем Росії.

Порохоботи, вважаємо, що вам слід голосніше вимагати від Ірини Верещук вибачень за “кремлівські фейки” 🤣.

Окрім того, народний депутат Андрій Деркач на пресконференції оприлюднив третю частину записів розмов між експрезидентом України Петром Порошенком і колишнім віцепрезидентом США Джо Байденом.

Байден і Порошенко обговорювали українських диверсантів у Криму в серпні 2016 року. З розмови стає зрозуміло, що диверсійна операція справді була. Це фактично визнав Порошенко.

Байден різко критикує рішення про проведення диверсійної операції в Криму. Каже, що це створює ризики ескалації. А також дає привід європейцям звинуватити в цьому Україну.

Порошенко погоджується. Каже, що він не звільняє начальника розвідки тільки тому, що не хотів би, щоб це пов’язувалося з подіями в Криму.

Байден прямо запитує у Порошенка, чи знав він про цю операцію? Порошенко ухиляється від відповіді. Зрештою Байден роздратовано говорить: “Я не хочу, щоб це коли-небудь повторилося”. Порошенко гарантує, що не повториться.

Відзначимо, що мова йде про події, які сталися у районі міста Армянська в серпні 2016 року. Тоді у ФСБ РФ заявили про виявлення групи українських диверсантів в Криму, які готували серію терактів. При затриманні, за даними російської спецслужби, загинув її співробітник і військовослужбовець Міноборони РФ.

У Міноборони України тоді заявили, що інформація ФСБ про підготовлювані в Криму теракти і причетності до них України не відповідає дійсності. А в Генштабі назвали заяву Федеральної служби безпеки Росії – провокацією.

Варто зазначити, що щойно стало відомом, що Зеленський на термінову нараду збирає повністю весь силовий Блок – пише телеграм канал Легітимний.