Володимир Зеленський ініціює розробку програми “Здорова нація”, яка буде містити практичні рекомендації громадянам по зміцненню здоров’я, профілактиці захворювань і подолання їх наслідків.

“Коли людина захворіє Covid-19, лікарі йому прописують профілактичні ліки різного характеру. Ми говоримо зараз про той стан хворого, коли мова не йде про обов’язкове лікування в лікарні і застосування антибіотиків. Тобто в більшості випадків Covid-19 потрібна самоізоляція і профілактичні ліки , які підтримують нормальний стан здоров’я людини “, – зазначив Зеленський.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль підтримав ідею створення програми Здорова нація. Представники Офісу президента та Кабінету міністрів найближчим часом вироблять план розробки та впровадження програми в життя.

До речі про здоров’я і нові програми. Сьогодні Давид Арахамія розповів, що законопроект про можливу легалізацію медичного канабісу в Україні вже напрацьовується робочою групою.

За словами Арахамії, в питанні легалізації марихуани є два “принципових” підходи:

“Дозволити імпорт вже готових препаратів, які використовуються в медичній сфері, і подивитися, як це працює, як це допомагає онкохворим, людям з хворобою Альцгеймера і так далі”;

“Інший шлях – робити так зване імпортозаміщення”.

Арахамія зазначив, що робоча група працює, а в майбутньому “Слуга народу” буде додатково повідомляти, яким чином рухається цей процес.