Журналісти ТСН влаштували протест проти ймовірної участі телеведучої і дружини політика Віктора Медведчука Оксани Марченко у шоу "Танці з зірками" на телеканалі "1+1".

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк опублікував в соцмережі Facebook відкриту заяву співробітників телевізійної служби новин, в якій редакція висловлює незгоду з можливою появою Оксани Марченко в проекті, повідомляє Корупція Інфо

До протесту приєдналися багато журналістів і редакторів. Зокрема, публікацію із заявою опублікували телеведучі Соломія Вітвіцька ( "ТСН. Особливе"), Марічка Падалко (ТСН) і кореспондент Алла Хоцянівська. Вони опублікували копію заяви на своїх сторінках в Facebook.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави

"Я долучаю свій підпис дистанційно, перебуваючи у відрядженні, до нашої спільної заяви. І вважаю цю ситуацію з проектом просто огидною", – зазначила Марічка Падалко.


 

"Ми, журналісти Телевізійної служби новин, дізналися про те, що в найближчому сезоні шоу "Танці з зірками" на "1+1" може взяти участь Оксана Марченко. Ми не поділяємо це рішення керівництва каналу і засуджуємо появу в телевізійному ефірі особи, яку пов'язують близькі стосунки з президентом Російської Федерації Путіним.

Чоловік Марченко – Віктор Медведчук, неодноразово робив проросійські заяви, зокрема, нібито про те, що в Україні йде не зовнішня агресія, а громадянська війна. Подружжя жодного разу за роки війни не засудило російську агресію на Донбасі і анексію Криму.Навіть той факт, що шоу є розважальним, не виправдовує появи дружини Медведчука Оксани Марченко в ефірі нашого телеканалу.

Подружжя жодного разу за роки війни не засудило російську агресію на Донбасі та анексію Криму", – ідеться у зверненні. Журналісти, які підписали лист, зауважили, що поява Марченко не виправдовує навіть того факту, що шоу є розважальним.

 

"ТСН як невід'ємна складова "1+1" завжди чітко і послідовно стояла на позиціях територіальної цілісності, незалежності та збереження суверенітету України. Для нас це – не чужа війна. А патріотизм – не просто слова. Репутація ТСН – це репутація кожного з нас. 

Як колектив ми не можемо вплинути на інший проект каналу, але залишаємо за собою право публічно висловлювати свою позицію щодо цієї ситуації", – підкреслили вони. Під зверненням підписалися 53 журналісти. 

Кошеленко зазначила, що підписи і далі додають, тому що багато співробітників зараз перебуває у відпустках. Генеральний директор "1+1 медіа" Олександр Ткаченко заявив, що робота служб інформації в "1+1" ґрунтується на засадах редакційної свободи і неупередженості.

Журналісти мають право висловлювати свою думку, зокрема і щодо рішень каналу.