Листопад для українців завжди буде асоціюватись з протестами, акціями за свою свободу. Не дивно чому саме у цей час люди так званої «Новоросії» вийшли на бунт

Мешканці України, яка не піддалась нападу агресора, завжди скептично піднімала питання, яке стосувалось протесту мешканців «ЛНР&ДНР». Потім всі обурено спостерігали, як останні йшли на «вибори», які весь світ не визнав. Українці робили меми про те, як «Донбас» не впаде на коліна, коли останній стояв у черзі за їжею та збирав картоплю зі землі.

Та не потрібно бути таким скептичним, просто одного разу до людей на вулиці завітала війна. Тепер кожен ранок у них починається із градів.

А це вже новий день, раптом мешканці відчули, який сильний може бути голод. І не зважаючи на військову державу, криваву владу, вони вийшли на протести. Перші великі протести мешканців «Новоросії». Раніше у простори медіа потрапляла інформація про відділення двох міст.

Читати: 2 підконтрольні терористам міста відокремилися від “ЛНР”

Бойовики звикли тримати всіх під контролем: жінок вдома з пиріжками, а чоловіків, як м'ясо, на фронті. Вони не дозволять просто вийти на вулицю та сказати свою думку.   

Але чи стримає хоч щось людей, коли вони та їхні діти будуть помирати від голоду…

 

Автор: Yavkubi

 

Читай найсвіжіші новини про Львів