maydan

Протестувальники на Майдані Незалежності висунули свої вимоги. Про це повідомляє кореспондент телеканалу "112 Україна", передає Корупція.Інфо.

"На Майдані нещодавно розгорнули кілька нових наметів, люди підносять дрова. Зі сцени виступають заявляють, що нинішня влада не відповідає критеріям Революції гідності. Серед їхніх вимог: введення військового стану на території Луганської і Донецької областей, а також Криму, також вони хочуть однакових пільг для всіх учасників бойових дій. Також вони хочуть, щоб діяли санкції для російських активів на території України", – зазначила вона.Нагадаємо, 20 лютого в Києві близько 50 чоловік у камуфляжі зайняли ряд приміщень готелю "Козацький" на Майдані Незалежності. Готель "Козацький" належить Міноборони. Вночі представники Міноборони і МВС прибули в готель для переговорів з організаторами акції на Майдані. Пізніше правоохоронці залишили будівлю, активісти залишилися в готелі.

Сьогодні директор департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони Валентин Федічев повідомив, що протестувальники з готелю "Козацький" повинні до 16:00 перейти в приміщення, надане полком "Азов". Але люди у камуфляжі заявляють, що покинуть ресторан готелю "Козацький" після віче.