про

Із чинною владою діалогу бути не може, оскільки вона нелегітимна, заявляють у молдавській опозиції.

Протестувальники в Кишиневі відмовилися вести діалог з владою і мають намір наполягати на виконанні своїх вимог про відставку уряду і дострокові вибори до парламенту. Про це повідомив один з представників опозиції – мер м. Бєльци і лідер "Нашої партії" Ренато Усатий, коментуючи заклик до переговорів з боку голови парламенту Молдавії Андріана Канду, передає Корупція Інфо з посиланням на ТАСС.

"З чинною владою діалогу бути не може, так як вона не легітимна. Ми будемо наполягати на виконанні наших умов про розпуск парламенту і дострокові парламентські вибори", – сказав Усатий.

Він також нагадав про те, що лідери протестувальників "вже зустрічалися одного разу з Канду, але це не дало результатів, так як він нічого не вирішує.

"Це була наша помилка, надалі ми її не повторимо, оскільки не бачимо сенсу в подібних зустрічах, які ведуть до втрати часу", – вважає Усатий. За його словами, протестувальники поставили ультиматум владі, який закінчується 28 січня.

"У них є достатньо часу, щоб обговорити наші вимоги з опертим на правлячу коаліцію олігархом Владом Плахотнюком, який приймає рішення. Якщо влада прийме наші вимоги – ми можемо обговорити, як провести дострокові вибори", – підсумував Вусатий.

У понеділок на вулицях Кишинева і в наметових містечках протестувальників тихо – опозиція взяла триденну паузу, після якої пообіцяла перейти до акцій громадянської непокори, якщо влада не піде на поступки, зазначає агентство.