ф

Міністерство молоді та спорту розпочало службове розслідування проти керівництва "Арени-Львів" через проблеми з придбанням квитків на матч плей-оф Євро-2016 Україна – Словенія.

Відповідне доручення дав міністр молоді та спорту Ігор Жданов. Про це він написав у соцмережі, передає Корупція Інфо 

"Кількість виділених квитків – це одне питання. Але як так сталося, що на "Арені-Львів" працювали не всі каси, знаючи попередньо, що на цей матч плей-оф Євро-2016 буде шалений ажіотаж? Дав доручення провести службове розслідування відносно безвідповідальних дій керівництва стадіону", – написав Жданов.

Нагадаємо, старт продажу квитків у Львові розпочався 2 листопада. Охочі потрапити на матч збірної годинами стояли у черзі та були невдоволені системою продажу квитків. Зокрема, через продаж по 4 тікета в одні руки. Також уболівальники помітили, що дехто заходив за квитками через "чорний вхід" кас. Вболівальники двічі перекривали дорогу до "Арени-Львів", протестуючи проти такого продажу. Та навіть закидали зачинені каси яйцями. Згодом ФФУ виділила додаткові квитки із квоти словенців, які розділили між уболівальниками, які записалися у попередній список.