Головні новини Львова
Подобається

Проти брата Добкіна відкрито кримінальне провадження за підкуп виборців

04/10/2014     Автор: Яна Романська
Проти брата Добкіна відкрито кримінальне провадження за підкуп виборців

Управління міліції в Харківській області порушило кримінальні провадження за фактом підкупу виборців кандидатами в народні депутати України Дмитром Добкіним (братом екс-губернатора Харківщини Михайла Добкіна) і Володимиром Скоробагачем. Про це повідомив на власній сторінці в соцмережі Facebook керівник МВС Арсен Аваков. Міністр зазначив, що не має наміру "терпіти хамів, які купують за згущене молоко право грабувати в майбутньому, прикриваючись здобутим мандатом". "Підкуп виборців – як альфа і омега, як головне правило афериста, бажаючого пролізти в Раду. Затаритися гречкою і консервами, все поклади в кульок з твоїм кандидатським "світлим" профілем. Додай пачку з цукром, чай і пару календариків з собою красивим. Пообіцяй, а потім роздай гривень по 200 і, товариші дорогі, зустрічайте новоявленого депутата Верховної Ради. І не дивуйтеся потім, що корупція не зупиниться. І не ображайся, що крадуть і голосують не ті закони", – прокоментував ситуацію Аваков.

На його думку, єдиним виходом є не толерувати подібну поведінку кандидатів у нардепи. "Активно присікати, вимагати порушення справ, звертатися в міліцію і прокуратуру, фіксувати факти на фото і відео", – закликав виборців міністр внутрішніх справ. "Не міняйте своє право голосу на згущене молоко і гречку. Чи не розмінюйте цінності на ціни", – наголосив керівник міліції.

Аваков додав, що вимагає схвалення законопроекту про посилення кримінальної відповідальності за підкуп виборців. При цьому посадовець апелює до європейського досвіду подібних законів. Раніше повідомлялося, що інший екс-регіонал заманює електорат побутовою технікою та чайними сервізами.

 

Джерело: ТСН