Син українського співака Віктора Павліка, таємно одруженого на молодій Катерині Репяховій, відмовився від лікування раку. 21-річний Павло повідомив, що хіміотерапія не дає результатів, а хвороба прогресує. Напередодні хлопець опублікував зворушливий пост у соціальній мережі, де розповів про свій стан зараз.

“У серпні 2018, майже два роки тому, я потрапив до лікарні через те, що з’явилося оніміння в ногах і вони почали втрачати свою силу. Я майже перестав ходити. На знімках МРТ було видно, що якесь новоутворення перетискає спинний мозок, що і стало причиною моєї госпіталізації. Потрібно було терміново робити операцію, на що я погодився без найменших вагань. Хірургам вдалося вирізати це новоутворення і повернути мені можливість ходити, навіть не дивлячись на те, що я втратив під час цієї операції майже половину крові мого тіла. А причину цієї історії відправили на гістологію. Результат сильно вразив мене і мою сім’ю: новоутворення виявилося нічим іншим, як злоякісною пухлиною, саркомою, більш відомою як рак кісток. З тих пір, вже півтора року, я борюся з одним з найнебезпечніших і смертельних захворювань у світі”, – розповів у публікації Павло.

За його словами, зараз він не може пересуватися без коляски, а одна його рука втрачає функціональність. Незважаючи на лікування, рак прогресує, тому юнак припиняє терапію і має намір “дожити, скільки залишилося”.

“Я закінчив своє лікування хіміопрепаратами, але не тому, що воно більше не потрібне, а тому, що воно безглузде. Нам не вдалося зупинити розвиток моєї хвороби, вона продовжує активно вражати мій організм, руйнуючи його зсередини. А значить, мені залишилося тільки протриматися в живих, скільки зможу”, – зазначив син співака.

Тим часом Віктор Павлік розмістив у своєму Instagram фото Павла, де той позує в формі – після школи він вступив до Національної академії СБУ і відслужив там два роки.

“Павло. Тато поруч. Тато любить”, – коротко написав у пості виконавець.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Павло. Тато поруч. Тато любить.

Допис, поширений Віктор Павлік (@viktorpavlik)