Чинна влада декапітулювала Україну, наслідком чого стало фактичне знецінення країни.

Про це в ефірі ZIK заявив політик Анатолій Гриценко, передає Корупція.Інфо     

«Чинна влада програла. Програла і Україна. Адже країна повністю декапіталізована. Якщо говорити простими словами, то ми всі знецінені. Знецінені робочі руки, ваша праця, як журналістів, знецінена вартість вашого телеканалу. Вартість будівлі і землі, де розташований канал, також знецінена.

І український приватний бізнес, включаючи великий олігархічний, також знецінений. І коли він виходить за кредитами назовні, то йому заламують такі процентні ставки, які в інших країнах не заламують нікому », – зазначив гість програми.

А виникла така ситуація через те, пояснює Анатолій Гриценко, що країна в кризі, розрусі, смутку, без нормального суду, митниці і без гарантії повернення коштів.

Популярне: "Збільшаться вже в липні": Нові пенсії і прожитковий мінімум. На скільки зростуть виплати, та що потрібно знати
«У нас незахищена власність, процвітає рейдерство. Тобто знецінить є все. Ось чому зараз олігарх Порошенко не продає свій бізнес? А це розумно, тому що продасть його за безцінь. Він не продасть його за такі гроші, які міг би заробити в стабільній країні. Те ж з олігархом Ахметовим, Пінчуком і Фірташем », – додав політик.

У той же час Гриценко відзначив, що вторинна ланка українських олігархів сьогодні «дозріває».

«Ось, наприклад, Коломойський. В інтерв'ю «Deutsche Welle» він сказав, що олігархат в Україні вже завершує своє існування, а далі буде великий бізнес. Це був один з його ключових меседжів.

Ахметов вже не раз публічно говорив про те, що бізнес зацікавлений у капіталізації країни.

Ті, хто працює в аграрному секторі і нерухомості, вони також розуміють, що ми все програємо. Тобто зараз олігархи вже не можуть жити українському життям і по-українськи. Вони відчувають, наскільки падає рівень. Тому серед них є чітке розуміння, а багато це вже робить, що працювати треба по-білому. От якби ще й держава стимулювала виведення економіки з тіні », – підсумував Анатолій Гриценко.