Кримінал
Подобається

Протягом декількох місяців робив це з нею: в Одесі затримали гвалтівника 14-річної дівчинки

09/08/2018     Автор: Віра Грицишин
Протягом декількох місяців робив це з нею: в Одесі затримали гвалтівника 14-річної дівчинки

7 серпня в поліцію надійшов виклик про домашнє насильство в одному з будинків на Миколаївській дорозі – чоловік побив дружину і домагається дитини. Коли правоохоронці прибули на місце події, неповнолітня дівчинка, закрита в квартирі, через вікно розповіла, що вітчим терміново виїхав на роботу.


 Поліція викликала слідчо-оперативну групу, а коли ті приїхали, чоловік якраз повернувся додому, проте при вигляді правоохоронців почав тікати. Затримали його на лиман, на під'їзді до Об'їзній дорозі, передає Корупція Інфо

Популярне: Майже 1 тис. грн доплати: Хто отримає матеріальну допомогу до Дня Незалежності України

14-річна дівчинка розповіла, що її 40-річний вітчим протягом декількох місяців погрозами примушував її виконувати різні непристойні дії по відношенню до себе, зі свого боку робив те ж по відношенню до неї. Залякана дівчинка довгий час боялася зізнатися матері. Тепер з дитиною працюють психологи.

Нагадаємо, чотирирічна онука приїхала погостювати до дідуся і бабусі в село Абрамов і постраждала від рук діда. Через деякий час дівчинка почала скаржитися на болі внизу живота. Бабуся візуально оглянула внучку і визначила, що дівчинка, найімовірніше, була зґвалтована. Дитина розповіла, що дід щовечора чіпав її пальцями.

Бабуся звернулася в поліцію. Відкрито кримінальне провадження.