У Харкові з посади заступника голови обласної адміністрації буде звільнений Руслан Тихонченко

Інформацію про це кореспондентові Depo.Харків повідомило поінформоване джерело у системі органів державної влади.

“4 січня його (Руслана Тихонченка – ред.) документи були спрямовані на погодження у Кабмін. Для звільнення. Причин багато”, – сказав співрозмовник агентства.

На цей час триває формальна процедура звільнення Тихонченка, однак наказ іще не підписаний. При цьому Тихонченко фактично вже не виконує своїх обов’язків заступника голови Харківської ОДА.

Водночас, за словами іншого джерела Depo.Харків у системі правоохоронних органів Харківської області, найбільш імовірною причиною звільнення Тихонченка є незадовільна робота в напрямку будівництва нового онкологічного центру в Харкові. Наприкінці 2020 року був проведений новий тендер, який виграла фірма зі Львова, незважаючи на те, що вартість робіт була збільшена на 100 млн грн.

Згідно до розподілу обов’язків, Тихонченко відповідав за вирішення питань у галузях: містобудування та архітектури, розвитку будівельного комплексу, охорони пам’яток архітектури, тепло та електроенергетики, розробки та використання газових і нафтових родовищ, використання енергетичних ресурсів, ЖКГ і розвитку інженерної інфраструктури, ціноутворення і формування тарифів ЖКГ, управління мережею автомобільних доріг.

Довідка. Руслан Тихонченко народився 23 серпня 1978 року. У 2000 році закінчив Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна. У січні 2020 року був призначений заступником голови Харківської ОДА. До призначення працював завідувач лабораторії кафедри товарознавства, управління якістю та екологічної безпеки Харківського державного університету харчування та торгівлі. Близький товариш народного депутата від партії “Слуга народу” Андрія Одарченка, який був завідувачем кафедри в цьому ж університеті.