Бюджет, запропонуваний урядом прем'єра Володимира Гройсмана, виглядає нереалістичним. Про це у кулуарах парламенту сказав народний депутат із фракції "БПП" Іван Вінник.

"Комітет з питань національної безпеки і оборони висловив суттєві критичні зауваження до змісту бюджету. Нас не влаштовують пропозиції про утримання та забезпечення діяльності Збройних сил України. Грошове забезпечення військовослужбовців має зрости до щонайменше 11,5 тис. гривень.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Треба виділити додаткових 2 мільярда для будівництва захищених сховищ на складах. Поки не бачу пропозицій, яким чином ці зауваження враховані урядом.

Якщо ці речі не врахують, то комітет не підтримає проект", – заявив він.

"Гройсман був на фракції місяць тому. І це закінчилося не дуже позитивно для прем'єр-міністра в частині представлення проекту бюджету на наступний рік. Фракція висловила цілу низку зауважень, починаючи від неналежного соціального захисту інвалідів війни.

Програми децентралізації, регіонального розвитку повністю провалені, навіть у бюджеті цього року. А бюджет наступного виглядає нереалістичним у частині дохідної частини, як і бюджет 2018-го", – заявив представник БПП.