Головні новини Львова
Подобається

Провідника ОУН-УПА перепоховалиу Львові поруч із героями війни на сході України

11/10/2014     Автор: Яна Романська
Провідника ОУН-УПА перепоховалиу Львові поруч із героями війни на сході України

Сьогодні, 11 жовтня, у Львові, на Полі почесних поховань Личаківського кладовища, було урочисто перепоховано провідника Львівського Крайового Проводу ОУН-УПА Євгена-Андрія Пришляка.

Сьогодні, 11 жовтня, у Львові, на Полі почесних поховань Личаківського кладовища, було урочисто перепоховано провідника Львівського Крайового Проводу ОУН-УПА Євгена-Андрія Пришляка. У цьому заході взяли участь родина Крайового провідника ОУН-УПА, депутати Львівської обласної ради Андрій Холявка та Святослав Шеремета, секретар Львівської міської ради Василь Павлюк, поет, громадський діяч, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Ігор Калинець, представники ветеранських громадських організацій, історики, представники громадськості.

Розпочалася урочиста церемонія перепоховання у Львові панахидою за Євгеном- Андрієм Пришляком у подвір’ї Собору Св. Юра. Потім похоронна процесія пройшла вулицями Львова від Собору св. Юра до Личаківського кладовища. Тут, на Полі почесних поховань, священнослужителі відслужили панахиду за Євгеном-Андрієм Пришляком, а потім відбулася громадянська панахида.

 

Джерело: Український погляд