На Херсонщині росіяни застосовують ППО, збивають свої ж ракети і видають це за обстріл цивільних силами ЗСУ. Про це повідомляє ОК “Південь”.

“На Херсонщині ворог продовжує провокативний обстріл ними ж окупованих населених пунктів. Розвертаючи озброєння з імітацією напрямку вогню з боку Збройних Сил України, рашисти ще й застосовують обладнання протиповітряної оборони, збивають свої ж ракети і видають це за обстріл цивільного населення силами ЗСУ”, – йдеться у повідомлені.

Нагадаємо, на Запоріжжі окупанти почали шити форму ЗСУ та переодягатися в неї, готуючи провокації проти мирного населення.

“Не виключено здійснення провокативних дій такими переодягненими підрозділами, щоб скомпрометувати українських військових на окупованих територіях і лінії зіткнення”, – попереджає Запорізька ОВА.

Додамо, росія готує провокації на Сумщині з використанням «блукаючих мінометів».

Для виправдання обстрілів житлових будинків окупантами міноборони РФ дезінформує про провокації начебто з боку українських військових.

За легендою окупантів, на Сумщині з прикордонних росії населених пунктів українські військові начебто «планують обстріляти територію московії». Тому, як виправдовується міноборони окупантів, РФ доведеться відповісти на провокацію.

Варто зазначити, що так пропаганда кремля знову намагається перекласти на ЗСУ відповідальність за обстріли цивільної інфраструктури.