Голова Києво-Святошинської РДА Київської області Мирослава Смирнова заявила, що в її квартиру проникли невідомі особи.

Зловмисники перевернули все, однак практично нічого не забрали, а дорогі речі демонстративно виставили на столах. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, додавши фотографії безладу.

На думку Смирнової, проникнення у її будинок — це чиста політика, дії конкурентів, спрямовані на залякування і демонстрацію сили. Вона додала, що вже давно відкрито заявляла про можливу участь у парламентських виборах 2019 року.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Я так розумію, вибори розпочалися… Замовник втручання у мій особистий простір перейшов усі межі: спочатку випадково падає спортивна арена у Вишневому, тепер це… Руйнувати соціальні об'єкти, ризикувати життями дітей, вриватися у будинки — що ж буде далі? Безчинства мого конкурента, ця показуха, мене не залякають. Я не відступлю", — написала Смирнова.

Чиновниця повідомила, що одразу після інциденту викликала поліцію. Слідчо-оперативна група, кінологи працювали майже всю ніч. За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.3 ст. 185 КК України "Крадіжка, поєднана з проникненням у житло", що карається позбавленням волі на строк від 3 до 6 років.