Силовики викрили факт дачі військовому прокурору Львова Владиславу Савинцю хабара у розмірі тис. заступником начальника львівської митниці Володимиром Шокалом

Про це написав в Facebook генеральний прокурор Юрій Луценко, передає Корупція.Інфо

"Годину назад, 17.03.2017 задокументовано факт надання військовому прокурору Львівського гарнізону майору юстиції Савинцю В.В. неправомірної вигоди у розмірі 40 тис. доларів США заступником начальника Львівської митниці ДФС України Шокалом В.С", – повідомив Луценко.

Популярне: “Ніякий не Джокер”: у мережі показали, який вигляд зараз має колоритна суддя з Рівненщини

За його даними, останній на даний час відряджений та тимчасово виконує обов'язки заступника начальника Івано-Франківської митниці ДФС України.

Шокало давав хабар за непритягнення себе до кримінальної відповідальності та закриття кримінального провадження щодо виявлених фактів щомісячних зборів хабарів від підлеглих працівників за сприяння в просуванні по службі та переміщення контрабанди через державний кордон України фізичними та юридичними особами.

"Гроші кошти передавали у тубусі з-під ірландського віскі, які виявлені і вилучені у повному обсязі під час проведення огляду місця події. Посадовця затримано", – повідомив Луценко.