Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає, що участь у виборах президента України шоумена Володимира Зеленського – це експеримент, який країна не переживе. Про це вона заявила на прес-конференції, відповідаючи на питання "Вістей".

"Я за те, щоб у українців завжди була велика палітра виборів. Сьогодні ви можете в цьому бюлетені знайти всіх, хто може задовольнити ваш попит, ваше бачення. Це дуже добре. Це демократія в країні", – вважає політик. Але, за її словами, зараз не той час, коли можна проводити експерименти.

"Однак завжди потрібно думати про те, що Україна в 2019 році на 29 році своєї незалежності на лезі бритви. Або після президентських виборів Україну піднімуть, і піднімуть люди, які знають, як це робити. Або, якщо в черговий раз будуть над Україною на президентських виборах поставлені експерименти і Україна почне далі котитися в цю прірву, то тоді відповідати за результати будуть ті, хто такі результати зробив: виборці України ", – каже Тимошенко.

Також, Юлія Тимошенко заявила про масштабні фальсифікації виборів: Тиск, репресії і підкуп українців. 

"Дуже уважно зважте, тому що кожен бюлетень, який ви будете опускати в ящик, це бюлетень, або за розвиток відродження, становлення України, або знову експеримент, який несумісний з життям України. Сьогодні вже частина території України забрана. Йде війна. Сьогодні розвал економіки такий, якого не бачили ще ніколи в Україні. Сьогодні розвал економіки такий, якого не бачила я ніколи в Україні. Сьогодні розвал соціального життя сімей, бідність, наруга над людьми, несправедливість по відношенню до людей така,  що, коли ще раз своїм бюлетенем люди проведуть експеримент над собою, то я думаю, що часу виходити з цього піке в України просто не буде, тому просто уважно думайте. І зважуйте всі ", – сказала лідер Батьківщини.

Ми ж вважаємо, що успішний менеджер нового покоління, нове обличчя в політиці зможе подолати корупцію, знищити куміство, та втілити, реалізувати плани не на свою користь, а на користь українського народу. А що ви думаєте стосовно цього? 

Відповідаючи на питання корреспоендента "Вістей" про те, чи готова вона стати прем'єром у разі, якщо Зеленський переможе, Тимошенко відповіла, що поки що говорити про те, хто і яку позицію може зайняти в уряді при тому чи іншому результаті виборів, завчасно.

"Ділити посади до того, поки не закінчилися президентські вибори, – це дуже передчасно", – заявила Тимошенко.