путін путін

46% росіян заявили про небажання ставити питання президенту Росії Володимиру Путіну, при цьому пряму лінію з ним вони назвали "показухою".

Про це пише "Коммерсантъ" з посиланням на результати опитування, проведеного фондом "Громадська думка" (ФОМ), передає Корупція.інфо

На їх думку, "нічого в кращу сторону не зміниться".

Як заявив виданню президент ФОМ Олександр Ослон, в 46%, які не виявили бажання ставити запитання президенту РФ входить "чітка група населення, яка негативно ставиться до Володимира Путіна", а також ті, "хто розуміють, що їхні проблеми – це рівень начальника ЖЕКу, а не президента", і ті, хто "не можуть сформулювати своє питання".

Політолог Георгій Добромелов вважає, що росіяни втомилися від формату прямої лінії, додавши, що вона себе вичерпала. За його словами, "коли ця передача тільки з'явилася, вона була вкрай популярна і затребувана, але за 15 років від неї втомилися". Він також висловив думку, що сам президент втомився від цього щорічного спілкування в прямому ефірі, а "пряма лінія набуває ритуального характеру".

Серед тих, хто хотів би поставити запитання Путіну, найбільше цікавилися добробутом громадян. Зокрема, вони запитали б про боротьбу зі зростанням цін, підвищенням зарплат і "можливості поліпшення життя людей в цілому". Респондентів також хвилювали проблеми економіки, боротьба з корупцією, а також вирішення проблем безробіття, охорони здоров'я та житлових проблем. Лише 1% опитаних бажали висловити президенту "слова підтримки і схвалення його роботи".Як пише газета, опитування проводилося 11-12 квітня. У ньому брали участь 1500 респондентів в 43-х регіонах Росії.

Нагадаємо, тринадцята за рахунком пряма лінія з Володимиром Путіним відбулася 16 квітня, а спілкування президента з населенням тривало протягом чотирьох годин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Путін підтвердив, що Порошенко не пропонував йому забирати Донбас

Путін проводить “пряму лінію” (онлайн)

Путін показав декларацію про доходи

Путін розгублений. Не знає, годувати людей, чи купувати зброю – Бальцерович