На 87-му окрузі Шевченко вирішив пуститися у всі тяжкі: кандидат в депутати став особисто погрожувати членам виборчої комісії, повідомляє телеграм-канал «Шептун».

На засіданні комісії Шевченко влаштував істерику з криками: «Треба показати, хто господар на Прикарпатті!», «Вибори пройдуть, вам тут ще жити!», «Я вас всіх дістану!».

Комісія винесла Шевченко два попередження, але той не заспокоївся. Тоді члени ОВК звернулися за допомогою до поліції і припинили роботу до 11 ранку.

Поліція – окрема історія. Її контролював сам Шевченко, але вчора глава Нацполу Ігор Клименко поміняв керівництво поліції області і власник Буковелі позбувся силової підтримки.

Зараз з результатом в 31,3% га окрузі перемагає представник Слуги народу Василь Вірастюк, Шевченко поступається йому з результатом в 28,83%.

Нагадаємо, кандидат в народні депутати по 87 виборчому округу Олександр Шевченко звернувся до свого конкурента на виборах Василя Вірастюка із закликом не ганьбитися та сприяти чесному підрахунку голосів.

Він заявив про це під час мітингу під стінами ОВК в Надвірній, де зібралися сотні людей, які вимагають чесного підрахунку голосів.

“Василю, в тебе є унікальна можливість не стати адептом брудних технологій влади. А залишитись чесною людиною. Отож, чекаємо, приходь і давай порахуєм. Візьмемо протоколи дільничних комісій, давайте всі разом у присутності ЗМІ, усіх спостерігачів цілком прозоро все перевіримо. Перерахуєм протоколи з мокрими печатками, потиснем один одному руки і визнаємо один перед одним, хто є переможцем. І оголосимо це!”- звернувся до Вірастюка Олександр Шевченко.