Ситуація на сході України залишається досить складною, проте контрольованою ЗСУ. Тим часом на тимчасово окупованих територіях місцева псевдовлада та загарбники продовжують виконувати злочинні накази. Зокрема, в одному з окупованих селищ супротивники забрали “мобілізованих” та вивезли за одну добу.

Про це повідомляє Луганська обласна військова адміністрація. 

Російські окупанти у селах навколо Довжанська Луганської області “мобілізували” практично всіх чоловіків. Зокрема, у селищі Хмельницький “мобілізованих” забрали та вивезли за одну добу, а тих, хто намагався сховатися у родичів чи друзів, знайшли за допомоги представників сільських та селищних “рад”. 

“У селах навколо Довжанська росіяни “мобілізували” практично всіх чоловіків, на Старобільщині військові РФ заселяються в порожні домівки”, – йдеться у повідомленні. 

Також стало відомо, що окупаційна влада з січня збирається підвищити тарифи на комуналку. 

“Нижчі тарифи на комунальні послуги – це був один із козирів окупаційної влади при захопленні міст, на що розраховували, переважно, літні люди, які вирішили залишитися. Однак і цей подарунок виявився тимчасовим. До кінця місяця мають затвердити підвищення вартості на 10% практично всіх послуг. Зникають і залишки платоспроможних чоловіків. Так, у 10 селах і селищах навколо Довжанська мобілізували майже усіх, кому до 60 років”, – розповіли в адміністрації.