Збройні сили України завдали суттєвих втрат підрозділам так званого “союзу добровольців Донбасу”. Незаконне збройне формування брало участь у штурмі населеного пункту Авдіївка.

Після боїв поранених окупантів відвезли до міста Ростов-на-Дону. Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ на ранок 17 вересня.

На територію РФ поранених окупантів з-поміж так званого “союзу добровольців Донбасу” евакуювали нібито для надання медичної допомоги.

Втім, загарбникам було відмовлено у наданні медичної допомоги у шпиталі.

Країна-агресорка вкотре “кинула” окупантів, зіславшись на те, що вони не мають статусу регулярного військового формування.

“Підтверджено значні втрати серед підрозділів так званого “союзу добровольців Донбасу”. Пораненим представникам батальйону зазначеного незаконного збройного формування, які брали участь у штурмі населеного пункту Авдіївка, після евакуації в Ростов-на-Дону було відмовлено в наданні медичної допомоги в госпіталі” мають статус регулярного військового формування”, – повідомили в Генштабі ЗСУ.

Нагадаємо, в окупованій Горлівці Донецької області внаслідок “мобілізації” в окупаційну армію РФ майже не лишилося чоловіків. У громадських місцях міста влаштовуються облави на потенційних призовників.

З урахуванням попередніх “призовних кампаній” та втечі великої кількості чоловіків із Горлівки, окупанти не можуть набрати потрібну їм кількість “мобілізованих”. Це значно посилює соціальну напругу – зараз у місті залишилися виключно жінки, діти та люди похилого віку, розповіли в українській розвідці.