Останні шість тижнів в Україні стабілізувалася епідемічні показники щодо поширення коронавірусу. Влада заявляє що наразі ситуація із захворюваністю покращується.

Однак, уряду необхідно посилити комунікацію з регіонами щодо ситуації з поширенням коронавірусу. Про це говорили на традиційній наряді в ОП під головуванням президента.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що в Україні спостерігається стабілізація епідемічної ситуації протягом останніх шести тижнів.

Шмигаль заявив, що 6 областей все ще залишаються у червоній зоні. Однак незабаром їх поменшає. Так, з червоної зони планують вивести Харківську, Хмельницьку та чернігівської області.

У цих регіонах усі епідемічні показники відповідають встановленим критеріям. Денис Шмигаль зазначив, що після цього червоний рівень небезпеки залишиться лише у трьох областях – Сумській, Полтавській і Запорізькій.

Президент Володимир Зеленський наголосив, що уряд повинен посилити комунікацію з регіонами щодо ситуації із захворюваністю на COVID-19.

За словами Шмигаля, наразі є можливість за добу щеплювати 80 – 100 тисяч українців. Втім, на сьогодні в Україні загалом вакциновано понад 759 тисяч осіб.

На це міністр МОЗ Максим Степанов відповів: система охорони здоров’я України дає змогу щеплювати й 400 – 500 тисяч осіб на добу, але у разі наявності вакцини. За словами Максима Степанова, у країні працюють 11 тисяч кабінетів щеплення.

Зеленський зазначив, що темпи потрібно пришвидшувати. Щодо дедлайну президент назвав 24 серпня – День Незалежності.

“До Дня Незалежності більшість українців, які потребують щеплення від COVID-19, мають отримати вакцину. Темпи вакцинації необхідно збільшувати”, – сказав президент.

Максим Степанов і віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомили, що в Україні триває процес підготовки до впровадження паспортів вакцинації та імунізації відповідно до європейських стандартів.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.