Футболіст, що подавав надії, пережив інфаркт у вівторок. Очевидці події викликали швидку допомогу. Поки медики їхали, життя Джоела підтримували спортивні лікарі клубу, повідомляє прес-служба Royal Antwerp, передає Корупція.Інфо.

За інформацією представників команди, гравець був доставлений в палату інтенсивної терапії найближчої лікарні. Весь наступний день медики боролися за його життя, однак врятувати футболіста не вдалося.

Популярне: «Рюкзаки Авакова» Суд прийняв рішення щодо сина міністра МВСЗа інформацією прес-служби Royal Antwerp, трагедія розгорнулася на очах кількох десятків неповнолітніх вихованців клубу, які були на тренуванні разом з Джоелом. Керівництво найняло психологів, які надають допомогу всім товаришам Лобанзо по команді. "Моральна підтримка буде доступна гравцям стільки, скільки знадобиться", – заявили представники клубу.

"З поваги до Джоелу та його сім'ї ми хочемо обмежити спілкування з пресою. Ми просимо журналістів не турбувати рідних і близьких загиблого. Зараз ми всі оголошуємо траур і не хочемо, щоб нам заважали. Клуб висловлює свої щирі співчуття родині та друзям Джоела", – йдеться в офіційному посланні Royal Antwerp.

До співчуття приєдналися безліч футболістів з усієї Бельгії. Джоел встиг пограти не тільки за клуб з Антверпена, а й за знаменитий "Андерлехт". Свою скорботу за загиблим висловили футболісти всіх великих клубів країни і численні спортивні видання.