Уряд неухильно націлений на продовження реалізації реформи корпоративного управління та інших ключових для України реформ.

Про це Шмигаль сказав під час зустрічі з послами країн Групи семи та Представництва ЄС в Україні.

Глава Кабміну зазначив, що сприяння партнерів створює для України гарні обставини для втілення у життя реформ корпоративного управління за найвищими стандартами.

«Разом із країнами Групи семи і міжнародними фінансовими партнерами ми маємо шанс розпочати нову сторінку у впровадженні реформи корпоративного управління на головних стратегічних компаніях України», — відзначив Шмигаль.

За словами Прем’єр-міністра, одним із перших кроків для перезапуску реформи корпоративного управління має стати відновлення роботи номінаційного комітету.

«Було б добре бачити комітет, який би став не тільки інструментом відбору якісних кандидатів для наглядових рад, але й майданчиком для обговорення проблемних питань, які у нас виникають у багатьох компаніях», — сказав очільник уряду.

Шмигаль запропонував голові Представництва ЄС в Україні Матті Маасікасу долучити до роботи номінаційного комітету представників Європейського Союзу.

Також Прем’єр-міністр зауважив, що 13 травня відбулася зустріч представників уряду й Офісу Президента з членами наглядової ради НАК «Нафтогаз України».

За словами Шмигаля, держава готова підписати контракти з членами наглядової ради на той самий термін, що й із генеральним директором.

Членам наглядової ради НАК «Нафтогаз України» надійшла пропозиція від акціонера залишитися на рік.

“За цей час ми проведемо прозорий і публічний відбір кандидатів до нової наглядової ради, а вже після цього конкурс на нового СЕО компанії. Уряд готовий зробити кроки на зустріч заради того, щоб забезпечити стабільність компанії в цей перехідний період”, — підкреслив Прем’єр-міністр.

Також Шмигаль відзначив, що на зустрічі з членами наглядової ради НАК «Нафтогаз України» була обговорена можливість приєднання до ради представника США.

Він додав, що уряд сподіватиметься на позитивне рішення наглядової ради.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.