Лідери країн “Великої сімки” обговорили питання України та спільну відповідь на підривні дії Росії на саміті в британському Корнуоллі.

Про це розповіла глава Єврокомісії в суботу, пише “Європейська правда”.

Фон дер Ляєн зазначила, що на сесії, присвяченій зовнішній політиці, лідери G7 докладно обговорили східне сусідство ЄС.

“Оскільки Росія продовжує підривати порядок європейської безпеки, ми можемо розраховувати на міцний трансатлантичний альянс для вирішення цієї проблеми”, – зазначила фон дер Ляєн у своєму Twitter.

Вона додала, що Україна займає важливе місце в спільному порядку денному країн G7, а країни-партнери готові підтримувати її у багатьох питаннях.

“G7 підтримує територіальну цілісність України і готова допомогти в її зусиллях щодо реформування. Україні потрібні сильні інститути, що діють на основі верховенства права”, – наголосила фон дер Ляєн.

Іншою важливою темою дискусії стала ситуація в Білорусі.

“Ми всі дуже стурбовані ситуацією в Білорусі. ЄС швидко і рішуче ввів подальші санкції. Співпраця G7 зробить ці санкції більш ефективними”, – заявила глава Єврокомісії.

Як повідомлялось, лідери G7 також домовилися створити,на противагу китайському “Один пояс, один шлях”, ініціативу підтримки інфраструктурних проєктів для країн, що розвиваються.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.