На Херсонщині після знищення мостів російські окупанти перебувають в оперативному оточенні. Вже за кілька тижнів це угруповання окупантів може бути оточене і ліквідоване.

Про це в інтерв’ю ведучій Наталі Мосейчук розповів полковник запасу, який пройшов через полон у 2014 році, який працював радником керівника Донецької ОДА Тарути Роман Світан.

“Угруповання військ, яке знаходиться на правому березі Дніпра, а це – від Херсона до практично Кривого Рогу, довжиною 150 км. Це все поле зайняте російськими військами. Воно розсічене практично наполовину річкою Інгулець. На цій річці є один міст – це Даріївський. Нині цей міст узятий під вогневий контроль, тобто вже практично готові “два котли”, якщо говорити про оперативне оточення двох угруповань росіян. По кожному з цих угруповань буде проведено план демілітаризації залежно від наших дій. І тоді росіяни або тікатимуть човнами або понтонами, а понтони там навряд чи витримають. А тому найближчими тижнями ці угруповання будуть ліквідовані”, — сказав полковник запасу.

Роман Світан зазначив, що навіть при перекиданні військ з Ростова, Маріуполя та Мелітополя вони не зможуть перейти через Дніпро. Їх використовуватимуть як резерв.

“Правобережне угруповання військ окупантів вже приречене, їм не допомогти. Потрібен просто час, щоб його розбити. Там уже наші війська частково знешкодили ППО, там працює артилерія. І через тиждень-півтори це угруповання буде знекровлене. Далі наші вирішуватимуть, як проводити контрнаступ. “, – Пояснив військовий.