Найогидніше в Шуфричі і в таких же ходячих бантиках на Медведчука, як Шуфрич, це те, що з ними розмовляють як з рівними. Типу це такий же політик, як і інші політики, ось типу позиція у нього така. Це – не позиція, пише телеграм – канал « Телекошмар».

Це наслідок слабкості нашої політичної і – ширше – громадської системи, яка не змогла з 1990-х років демонтувати їх корумпований вплив. Ось вчора в “Право на владу” Шуфрича взяли в облогу тільки тоді, коли він напаскудив на військового і ще з таким видом, типу він тут теж якийсь патріот.

А в решту часу що? Це один з тих людей, які несуть пряму відповідальність за деградацію України. Один з тих людей, які відкрито просувають інтерес нинішніх власників Росії. І чого? Всі сидять з ним спокійнісінько в студії і навіть не намагаються обламати, йому це явно приносить насолоду можливість бути політиком на рівних з іншими політиками.

Нагадаємо, раніше народний депутат від ОПЗЖ Нестор Шуфрич і представник Слуги народу Юрій Камельчук ледь не побилися в прямому ефірі.

Інцидент стався в ефірі телеканалу Україна 24.

Під час обговорення активності військ РФ на кордоні з Україною Шуфрич зазначив, що при Вікторі Ющенку і Юлії Тимошенко росіяни не нападали на Україну.

«Так мовчіть вже! (На адресу Камельчук) Вони вміли говорити так, що у Путіна в думках не було нападати на Україну», — сказав представник ОПЗЖ.

Камельчук у відповідь заявив, що до 2017 року російська енергетична система залежала від української, оскільки газ із РФ продавався через Україну в Європу, на що Шуфрич сказав: «Людина проявляє слабкість, у нього нетримання якесь, я ж кажу, памперс йому потрібен».

Депутат від Слуги народу обурився словами Шуфрича: «Я зараз перейду на особистості! Ви хочете?».

«Та будь ласка! Тільки давай не на словах, а на ділі, встань і переходь! Встань і переходь! Що ти там нявкаеш сидиш у кріслі!» — відповів Шуфрич.

Після цього Камельчук намагався підійти до Шуфрича, який піднявся зі свого місця, але між ними став ведучий.

Стягування Росією військ до кордону з Україною:

30 березня Головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Руслан Хомчак заявив, що РФ зосередила вздовж кордону України і на тимчасово окупованих територіях 28 батальйонних тактичних груп і під виглядом підготовки до навчань планує ще стягнути до 25 батальйонних тактичних груп, що створює загрози військовій безпеці нашої держави.

За даними ЗСУ, окупанти на Донбасі підсилюють передові підрозділи розвідувальними групами і снайперськими парами, проводять тренування особового складу із задіянням інструкторів Збройних сил РФ. Також російсько-окупаційні війська тримають у готовності до застосування чергові підрозділи артилерії на певних напрямках, зокрема, у населених пунктах на окупованій території України.