Нещодавно стало відомо, що одіозний нардеп ОПЗЖ Нестор Шуфрич у березні 2014 року вів переговори з кремлівським терористом Олександром Бородаєм, щоб «визначити майбутнє Донбасу».

«Він організував у Донецьку вертикаль влади, яку ми не визнаємо».

Про це в своєму блозі наголосив журналіст Денис Казанський, опублікувавши фрагменти з телеефіру, на яких Шуфрич сам говорить про факт таких переговорів.

«Шуфрич заявив, що намагався визначати майбутнє Донецької і Луганської області з громадянином Російської Федерації, який взагалі не мав ніякого стосунку до цієї території і приїхав на Донбас з Москви. Погодьтеся, якось це не в’яжеться з легендою про внутрішній конфлікт і громадянську війну, якою нас з самого початку годували всі ці представники проросійських сил. Тоді вони нас переконували, що потрібно почути Донбас … А насправді від імені «народу Донбасу» говорив громадянин іншої країни, який приїхав і щось вимагав, прикриваючись жителями Донбасу», – каже в коментарі до відео Казанський.

Нагадаємо, що Шуфрич не вперше потрапляє під приціл відомого журналіста та блогера. Окрім цього, Денис Казанський прокоментував виступ в прямому ефірі телеканалу «Наш» «регіонала» Нестора Шуфрича, який поскаржився на суддю, за рішенням якого лідера «ОПЗЖ» Віктора Медведчука посадили ще на 2 місяці під домашній арешт.

«Це дуже смішно. Регіонал Шуфрич скаржиться, що Медведчука судить той же корумпований суддя, який раніше на замовлення його ж соратників з Партії регіонів посадив Юрія Луценка. Тільки тоді суддя був хороший. А тепер поганий. Вся наша політика в одному епізоді», – прокоментував він скарги Шуфрича.

Цих заяв Казанський не витримав, перебуваючи у цей момент в студії каналу, не витримав і засміявся прямо під час заяви Шуфрича. На уточнюючу репліку «регіонал» попросив його «не перебивати».