На вчорашньому шоу Шустер перейшов межу адекватності.

Коментуючи розслідування «УП» про його (та інших «ахметовнят») таємну зустріч з олігархом Ахметовим у Литві він звинуватив «УП» у «безпідставній критиці Шустера в інтересах Порошенка, Коломойського та Зеленського в 2017-21 роках»

Далі Шустер передав слово росіянину (екс-раднику Путіна) Ілларіонову і попитав, що той думає про це розслідування, а той не довго думаючи заявив, що розслідування зроблене КДБ, яке передало ці матеріали «УП», щоб таким чином «помститися Шустеру». Що ще цікаво, Шустер останнім часом кілька разів запрошував у студію Фіалу, який є власником «УП», про це на своїй сторінці у фейсбук розповів Євгеній Прокопишин.

Щодо самого контенту, наявного в передачі, до прикладу такого цирку на американському ТВ, ніколи не буде, тому що через 10 хв після початку такого шоу цей канал був би заглушений, а студію взяв би спецназ ФБР і усі хто там були загреміли би за грати на десятки років…

Зате таке шоу прямо зараз відбувається на українському ТВ, яке щодня ниє про «наступ влади на свободу слова», при чому це шоу на українському ТВ веде громадянин Італії…

Ще раз: громадянин Італії на українському ТВ в студії в столиці України ДОПИТУЄ українських розвідників про те, як вони проводили спецоперації…

Це вже навіть не шоу і не цирк, це звичайнісіньке ЗНИЩЕННЯ ДЕРЖАВИ ІНОЗЕМНИМИ АГЕНТАМИ З СЕРЕДИНИ…

У будь-якій країні, США, Британії, Туреччині, Росії – розвідник чи екс-розвідник який прийде на ефір і розкриватиме деталі секретних спецоперацій – буде заарештований!, пише телеграм канал Таємниці депутата.

Це не свобода слова, це порушення закону та диверсія проти держави!

Також потрібно розібратися на яких умовах екс-розвідник з’явився в ефірі олігархічного каналу.

Таким чином Шустер за завданням Ахметова підставляє багатьох людей під статтю про держзраду.

Саме тому про олігарха нещодавно згадали у звіті КОМІТЕТУ З розвідки СЕНАТУ США, де у документі, затвердженому американськими законодавцями, РІНАТ АХМЕТОВ офіційно визнаний не просто олігархом, а проросійським діячем, який разом зі своєю партією підтримувався російською владою. Пише екс-нардеп Сергій Лещенко. Тому, коли в ефірах каналу Україна 24 та Шустера аналізуватиметься спроба державного перевороту на користь Росії, варто пам’ятати про цей офіційно встановлений факт на рівні американського Конгресу.

Щобільше саме завдяки Савіку Шустеру політика в Україні перетворилася на шоу-бізнес. Таку думку в ефірі YouTube-каналу Ісландія висловив блогер та телеведучий Сергій Іванов.

При цьому, на думку Іванова, Савік Шустер не володіє інструментарієм сучасного журналіста та телеведучого і проводить свої телевізійні ефіри переважно за допомогою кількох слів.

«Ні, ну, ну а ви?»: ось власне за що він отримує гроші», – назвав ці слова Іванов.

Блогер також зазначив, що саме завдяки токшоу Савіка Шустера електорально збанкрутілі вітчизняні політичні діячі мають можливість повертатися до великої політики, «відмиваючись» від скандалів минулого.

«Хто такий Шустер? Шустер не просто ведучий, який продає ефіри політикам. Шустер з’явився в Україні у 2005 році і саме він зробив наших політиків, які до цього крали потайки, особливо «не висовувались». Вони почали купувати у нього ці ефіри, брати ці абонементи і ставати справжніми рок-зірками», – зазначив блогер.