Це найдовше відео в Телекошмарі з усіх – три хвилини Юлії Тимошенко. Вона остаточно перетворилася в салат з Оксани  Марченко та Сніжани Єгорової, пише телеграм-канал «Телекошмар».

Вчора в ток-шоу на ICTV нагнала дикий фейк про вакцинацію. Взагалі не зрозуміла, що саме і чому відбувається з вакциною AstraZeneca в Євросоюзі. Вакцину не заборонили, а призупинили використання на перевірку. Причому, я впевнений, якщо б ця вакцина була британською, на континенті ніхто б її і не припиняв.

Вони ж не чіпляються з того ж приводу з тромбами до Пфайзер, хоча теж є порівнянне число тих же підозр. Тимошенко аж затряслася, коли доводила, що типу “не можна ризикувати”. Ох! Ще й запускає фейк типу “я знаю, як і чим ви там вакцініруетесь”, як ніби всі ці відомі персони, які вакцинувалися разом з лікарями, отримали щось інше, а не загальну вакцину.

Ну гидота! Ще й ведучий – ну тютя якась. Питав – яка у Тимошенко пропозиція. Фейк треба було спростувати, а не питати її пропозиції.

Також телеграм-канал зазначив:

«До речі, а чому Петро Порошенко вчора прогуляв ток-шоу на ICTV, хоча і анонсувався до участі? Кого злякався? Міг би разом з Юлією Тимошенко дуетом наспівати ще гидот про вакцинацію».

Нагадаємо, у залі українського парламенту Петро Порошенко назвав препарат лайном, посилаючись ніби на думку лікарів.  Щодо кампанії вакцинації в Україні з’явилося чимало критиків. Хтось критикує МОЗ за повільні переговори  із західними фармкомпаніями, хтось за малу кількість на даний момент поставлених в Україну доз препарату. Водночас п’ятий президент Петро Порошенко не особливо добирав слова, щоб схарактеризувати якість завезеної вакцини.

Цинізм Порошенка зашкалює, адже вже через декілька днів він  закликав українців прищеплюватися від COVID-19. У нещодавньому інтерв’ю Марина Порошенко зазначила, що прищеплюватися обов’язково потрібно. На своїй сторінці у фейсбуці Петро Порошенко опублікував відео цього інтерв’ю і написав, що повністю погоджується із дружиною.

П’ятий президент України нагадав: його дружина за фахом – лікар. Тому добре розуміє, що спричинило нову хвилю коронавірусу. Також вона знає, що потрібно робити, аби розірвати ланцюг передачі вірусу.

«Прищеплюватись обов’язково треба, – наголосила Марина. І я з нею повністю згодний, бо це – захист населення», – зазначив Петро Порошенко.