З часів Майдану минуло уже п’ять років. Суспільство очікувало від влади реформ, на які та не наважвалася. Як резльтат – система настільки прогнила, що у сьогоднішньої влади немає іншого виходу, окрім як вводити санкції.

Про це заявила нардепка від фракції “Слуга народу” Ірина Верещук в ефірі “Ток-шоу “Народ проти” на телеканалі “Україна 24”. Відповідний фрагмент відео вона опбліквала на своїй сторінці Фейсбук.

У відповідь на репліку колишнього міністра інфраструктури Володимира Омеляна, Верещук наголосила, що у попередньої влади був час на те, щоб реформувати країну.

“Із практичної точки зору те, що зараз відбувається, у тому числі із санкціями РНБО, означає і те, що пан Омелян замилював людям очі, будуючи “гіперлупи” і б’ючи себе з піснями у груди у вишиванках, як він любить Україну, замість того, щоб робити реальні реформи. Коли вони прийшли у 2014 році на крові людей Майдану, які загинули, які дали їм таку можливість: беріть, усі вікна відкриті, вас Європа чекає, давайте безвіз, давайте щось робити. Вони розповідали п’ять років про реформи. 146 чи скільки вони там проводили небачених, нечуваних реформ? І тепер ця система прогнила настільки, що жоден міністр, навіть прийшовши на посаду, маючи повноваження і можливості, не може… Навіть президент України мусить санкції вводити, щоб обмежити щупальця ось таких, як пан Омелян”, – підкреслила Ірина Верещук.

Нагадаємо, 2 лютого Рада національної безпеки і оборони України наклала санкції на народного депутата України від партії “Опозиційна платформа – За життя” (ОПЗЖ) Тараса Козака та належні йому телеканали.

19 лютого РНБО вирішила ввести санкції проти 19 юридичних осіб та вісьмох фізосіб: п’ятьох громадян Росії і трьох українців – самого Медведчука, його дружини Оксани Марченко і Наталії Лавренюк, яку називають цивільною дружиною Козака.

2 квітня на засіданні РНБО ухвалили рішення ввести санкції проти 10 людей, яких рада вважає причетними до контрабанди. Голова Служби безпеки України Іван Баканов заявив, що санкції було введено на підставі даних СБУ.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.