Саміт Кримської платформи, який відбудеться у серпні у Києві, змінить ставлення міжнародної спільноти до окупації півострова. За словами голови МЗС України Дмитра Кулеби, Крим стане для Росії “непідйомним вантажем”.

Про це міністр розповів під час брифінгу. Наразі Москва хоче, аби питання окупації півострова стало повністю закритим. Україна з цим категорично не згодна.

«Крим для Росії вже став валізою без ручки. Кримська платформа перетворить його на непідйомний вантаж», – сказав Кулеба.

Україна не припинить піднімати питання Криму доти, доки він не повернеться до її складу. Допоможе у цьому саміт Кримської платформи, участь у якому, за словами Кулеби, уже підтвердили 28 країн.

Окрім цього, Зеленський записав сьогодні відеопривітання, приурочене до Дня хрещення Русі. У ньому він назвав Київську Русь матір’ю української історії, а 24 області України та Крим – її рідними дітьми і спадкоємцями. На його думку, така позиція не потребує будь-яких підтвердження.

«Нам не потрібно доводити це історичними трактатами, роботами, статтями. Тому що наші докази не на папері, а в металі і камені. Чи не в міфах і легендах, а в наших містах і на наших вулицях», – зазначив Зеленський.

Президент підкреслив, що Росії не варто претендувати на спадкоємність щодо Київської Русі.

 

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.