Екс-президент України Петра Порошенка і нардепа Юлію Тимошенко помітили в одному літаку. Про це повідомляють тг-канали.

Політики летіли зі Львова до Києва на звичайному рейсовому авіалайнері економ-класу.

За словами пасажирів, після посадки Порошенко сів з усіма в загальний автобус і поїхав до терміналу.

На відео, опублікованому рядом тг-каналів, добре видно, що Порошенко і Тимошенко перед вильотом щось мило обговорювали, а потім сіли кожен на своє місце.

“Порошенко і Тимошенко – вони такі різні, але об’єднав їх борт авіалайнера економ-класу.

Два лідери різних партій випадково зустрілися на борту звичайного рейсового авіалайнера, який летів зі Львова до Києва”, – іронізує в телеграмі “Антикор”.

Нагадаємо, нещодавно і Юлія Тимошенко і Петро Порошенко перехворіли коронавірусом, можливо саме свій досвід у боротьбі з цією інфекцією вони і обговорювали у літаку.

Раніше, ще у травні 2020, ходили чутки, що на місцевих виборах Тимошенко і Порошенко можуть об’єднати сили.

Для Тимошенко, як розповідали у її штабі, тепер справа честі показати Зеленському, “що таке справжні вибори”.

“Вона не сприймає Зеленського як гідного суперника. Та якщо серйозно, ці вибори для Юлі повинні бути занадто дрібними. Але вона розуміє, що це питання виживання партії”, – говорило одне з джерел штабу Тимошенко.

В даний час, крім підбору кандидатів, Тимошенко веде переговори з топовими бізнесменами і політиками. Вона почала навіть спілкуватися з ще недавно заклятим ворогом – Петром Порошенком.

“Їм з Порошенком прямо зараз нема за що воювати. На місцевих виборах в них особливих перетоків немає, а загальний ворог – Зеленський. Юля Володимирівна хоче реваншу”, – розповіло джерело у фракції “Батьківщина”.