Арешти військових у Москві та перекриття руху  прокоментував радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк. За його словами, говорити про можливий путч ще зарано, але в РФ назріває конфлікт між різними силовиками. Про це Подоляк розповів в ефірі телемарафону “Єдині новини”.

«Те, що конфлікт між силовиками різними – в наявності, я думаю, що це вже ні в кого не викликає сумніву. Понад те, у якийсь момент загубилася керованість й у силових вертикалях. Тобто Путін втратив контроль над тим, що роблять спецслужби», – сказав радник голови ОП.

За його словами, першими проявами такої втрати контролю був вибух автомобіля з пропагандисткою Дар’єю Дугіною у Підмосков’ї, який стався в особливо захищеному районі. Він також натякнув, що організаторами вибуху на Кримському мосту також були російські спецслужби.

“Так само відбувалося на Кримському мосту. Фура, автомобіль, який нібито спричинив основні руйнування, в’їжджає з території Краснодарського краю, проходить перевірку відповідних силовиків. Машина належить – юридична реєстрація в рф. Вибух, що показав обвалення дорожнього полотна, дуже дивний. Згори донизу він навряд чи проходив. Тобто була ще якась частина можливості замінувати опорну частину мосту. Далі була синхронізація з паливним ешелоном, який у цей час проходив мостом, і він теж спалахнув. Це все говорить про те, що ретельне розуміння логістики цього ексцесу було лише у руках російських спецслужб», – пояснив радник керівника президентського офісу.

Він підкреслив, що всі ці ексцеси цілком чітко лягають у канву наростаючого внутрішнього конфлікту в РФ.