Російський ракетний терор не обов’язково може посилитися ближче до Нового року. Тому не варто пов’язувати дії окупантів до дат. Про це заявив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат відповідаючи на питання чи можливий обстріл України у новорічну ніч. 

Як зазначив Ігнат, у російських окупантів розписані головні цілі в нашій країні.

“Наше Головне управління розвідки порадило не прив’язуватися до дат, що вони можуть там нас “вітати”. Ну, можна, так, прив’язуватися – не прив’язуватися – у них є чіткий план, у них розписані пріоритетні цілі в Україні. Перший пріоритет, другий, третій”, – сказав речник Повітряних сил.

Окрім того, Ігнат підкреслив, що Кремль має на меті завдати якомога сильнішого болю Україні та її громадянам, тому й обирає відповідні цілі. Водночас він зауважив, що ракетні атаки для російської влади – це “гра на публіку” та спроба запевнити громадян РФ у тому, що “все добре”.

“І, залежно від того, де нам буде болючіше, вони туди і б’ють – якомога підліше, якомога нахабніше і болючіше. А якщо є можливість прив’язатися трохи до дати, щоб догодити диктатору… І для російського народу теж потрібно працювати, на публіку внутрішню”, – підсумував Ігнат.

Раніше той факт, що російські окупаційні війська не відмовилися від своєї тактики терору підтвердив президент України Володимир Зеленський під час свого вечірнього відеозвернення. Відсутність масованих ракетних ударів по Україні говорить лише про те, що ворог до них готується.

“Ворог може вдарити в будь-який час. Хоча очевидно, що і без світла ми добре знаємо, куди стріляти та що звільняти, Росія все одно сподівається на блекаути. Це остання надія терористів”, – сказав український гарант.