Міністр оборони обговорив з Генеральним секретарем НАТО подальші кроки імплементації стандартів Альянсу

Такою інформацією поділився Міністр оборони України Олексій Резніков:

Обговорили з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом наші успішні рішення щодо подальших кроків імплементації стандартів НАТО.

Серед них — впровадження системи LOGFAS — однієї з інформаційних систем логістики НАТО та країн-членів НАТО.

Якщо коротко, це про мінімізацію часу планування і максимізацію швидкості обміну логістичними планами, звітами, як в силах оборони України, так і з нашими партнерами.

Це — про прозорість, підзвітність та повну відкритість з нашого боку.

Я розказав як працює LOGFAS в Україні. Колега привітав ці важливі кроки.

Довіра, прозорість, єдність і впевненість в Перемозі України. Це те, на чому будуються наші відносини з усіма партнерами і друзями України.

Важка техніка, за словами глави Міноборони, прибуде в Україну із затримкою, оскільки екіпажу доведеться пройти навчання і відпрацювати взаємодію.

Терміни початку контрнаступу Сил оборони України безпосередньо залежать від постачання західного озброєння і прибуття навченого екіпажу. Про це глава Міноборони Олексій Резніков розповів в інтерв’ю “Укрінформу”, яке було опубліковано 15 лютого.

За його словами, під час засідання союзників у форматі “Рамштайн” було озвучено конкретні терміни постачання західного озброєння в Україну.

Однак, як попереджає Олексій Резніков, прибуття важкої техніки може затягнутися на кілька місяців, оскільки екіпаж має пройти відповідне навчання.